Přečtěte si náš článek - Instalace fotovoltaiky krok za krokem.

Carport

Carport na míru

Carport ARTOSI představuje nadčasový přístřešek pro vaše auto s inovativním designem, který kladl důraz na preciznost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav. Tento moderní přístřešek poskytuje spolehlivou ochranu vašemu vozidlu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Jeho hliníková konstrukce, která je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI, je vybavena nosným trapézovým plechem (RAL 9006) nebo polykarbonátovou střechou.

Carport ARTOSI má integrovaný systém odvodu vody a nabízí volitelné LED osvětlení, které lze ovládat pomocí pohybového čidla nebo technologie IO. K dispozici je také varianta bez střechy, nazývaná Roofless, která zahrnuje pouze stojky a obvodový rám. Tato moderní konstrukce je ideální pro instalaci solárních panelů, což umožňuje využití sluneční energie.

Carport ARTOSI splňuje technické normy a estetické požadavky moderní architektury. Tento inovativní přístřešek pro vaše auto doplněný o solární panely se dá využít jako doplněk k domácí nebo firemní fotovoltaické elektrárně, což umožňuje efektivní využití solární energie. Carport lze vyrobit na přesný rozměr a díky speciálním úpravám konstrukce je tím pádem instalace fotovoltaických panelů snadná a pohodlná. Udržte své vozidlo chráněné a zároveň využijte solární energii v moderním a stylovém provedení s Carportem ARTOSI.

Přednosti a výhody

sladění s bioklimatickou pergolou ARTOSI

integrovaný odtok vody

LED osvětlení

snadná a rychlá montáž

čistý a elegantní design

vysoká nosnost střechy a odolnost proti větru

odvod průtoku vody až 50 l/m2h

záruka až 5 let

možnost instalace fotovoltaických panelů

výroba carportu na přesný rozměr

Přední česká výbrobní společnost ISOTRA  je důkazem neustálého růstu, inovací, spolehlivosti, odbornosti a tradice v jednom. Díky více než 30 ti letům působení na tuzemském i zahraničním trhu, nám myšlenka spolupráce dávala obrovský smysl. A proto jsme se s firmou ISOTRA spojili a vytvořili společné dílo v podobě Carportu s fotovoltaickými panely. A díky tomuto spojení získáte designové kryté stání, které současně zajistí udržitelné dobíjení vašeho vozu.

https://www.tipasolar.cz/wp-content/uploads/2024/04/isotra_1676_logo-300x200.jpg

Garantované rozměry

Délka (mm)
min. 1200
Délka (mm)
max. 7000
Šířka (mm)
min. 1000
Šířka (mm)
max. 4500
Výška (mm)
max. 3000
Garant. plocha
max. 31,5 (m2)
3,5 x 5,5 m 154 619 Kč
3,5 x 6 m 161 372 Kč
4,5 x 7 m 200 172 Kč

Doporučené ceny* (bez montáže, dopravy, DPH)

Získejte nezávaznou nabídku

Rádi vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Získat nezávaznou nabídku